- Düşey Şerit Dekupaj Tezgahları
- Şerit Testere Alın Kaynak Makinaları
- Deri Germe Makinaları
Türkçe | English
   

Hakkımızda           

1976 yılında Bayrampaşa-İstanbul'da Hüseyin Kamber'in  girişimleri ile Kamsan Torna, adıyla yedek parça imalatına başlamıştır.

Geçen süre içerisinde edilen bilgi birikimi, Teknolojik yatırımlar, gelişen iş  hacmi nedeniyle 1984 yılında Metal Şerit Dekupaj makinaların imalatına başlandı.

İlerleyen yıllarda Mühendislik hizmetleri arttırılarak sektörün gelişmesine  paralel olarak ürün yelpazesini geliştirerek, pazarın ihtiyaçlarına en iyi  şekilde hitap etmeye çalışmaktadır.
 
İMALAT KONULARIMIZ;
 

- Metal Şerit Dekupaj Makinaları
- Alın Kaynak Makinaları
- Şerit Testere Taşlama Aparatı
- Deri Germe Makinaları

Misyon

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin  üretildiğini tanımlayan MİSYON'umuz;

Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde  müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyon

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON'umuz ; Müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

Kalite Politikası
Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik  göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede  çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın  gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; taahütlerimiz  çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı hedefleyen ve bu  politikada belirtilen ilkelerin uygulanmasında ve sürekli iyileştirilmesinde  istekli ve kararlı olduğumuzu teyid eden şirketimizin kalite politikası;
 
Ürün kalitemiz,teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin  memnuniyetini sağlamak ve arttırmak,
 
İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm yerel ve uluslararası kanun,  yönetmelik ve standartlar doğrultusunda hareket etmek.
 
Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.
     

  
KAMSAN MAKİNA
SAN. TİC. LTD. ŞTİ


İkitelli O.S.B. Tormak San. St.C Bl. No 3
Başakşehir – İSTANBUL
Tel : 0212 485 13 09-3hat
Fax : 0212 485 13 12
kamsan@kamsan-makina.com